Metamorfoza w domu na skraju Śląska!

Dom na Śląsku z pakietem Słońce OdNowa

Modelowym przypadkiem dla Odnowy Okna stał się niespełna dziesięcioletni dom w zachodniej części województwa śląskiego. Podczas budowy zamontowano stolarkę okienną wyposażoną w bardzo dobre profile, które już wtedy mogły pomieścić pakiety trzyszybowe, jednak nie zostały one wtedy zastosowane.

Ten stan rzeczy przyszło nam zmienić. Po szybkim kontakcie i wykonanym pomiarze doprecyzowaliśmy z właścicielem, jakie pakiety szybowe należy zastosować – gospodarz dobrze wiedział, co, z pomocą serwisu Odnowa Okna, chce uzyskać.

Oględziny i pomiar okien oraz rozmowa z właścicielem domu o tym, czego oczekuje decydując się na naszą usługę wymiany szyb, poskutkowały montażem nowych pakietów szybowych. Stare o grubości 24mm zostały zastąpione nowoczesnymi zespoleniami o grubościach 40mm i częściowo 50mm w opcjach Ciepło OdNowa oraz Ciepło OdNowa + Słońce.

Funkcja Słońce OdNowa zastosowana na elewacji południowej, gdzie od wiosny do jesieni w pogodne dni Słońce mocno daje się we znaki. Całość uzupełniła ciepła ramka dystansowa w kolorze czarnym, która bardzo dobrze wkomponowała się w profil okienny złoty dąb.

Dzięki temu oprócz znaczącej poprawy parametrów termicznych okien właściciel już teraz chwali sobie ograniczenie nagrzewania się pomieszczeń od promieni słonecznych. A jak działa specjalna powłoka SOLAR, która ma takie działanie? Tutaj więcej informacji.