Jura Krakowsko-Częstochowska: okna cieplejsze o 40%!

Odnowa Okna - realizacja Podzamcze

Czy dwunastoletni dom może zyskać dzięki Odnowie Okna? Tak! Za przykład niech posłuży dom jednorodzinny, wzniesiony w latach 2010-2012, z przepięknym widokiem na Jurę Krakowsko-Częstochowską. Jego właściciel postanowił zadbać o komfort termiczny i zlecił nam ekspertyzę, a następnie serwis okien.

Budowa domu to setki decyzji związanych z jego trwałością, wyglądem, parametrami, a także wydatkami na etapie realizacji inwestycji. Niejednokrotnie okazuje się, że mądrze inwestując w wydajne pakiety szybowe można liczyć na znaczne oszczędności w kosztach ogrzewania.

Podczas oględzin i pomiarów właściciel korzystając z rekomendacji naszego fachowca zdecydował się na montaż naszego sprawdzonego produktu, pakietu Ciepło OdNowa, aby poprawić izolację cieplną i przywrócić pierwotną szczelność okien.

Realizacja objęła 12 skrzydeł okiennych PVC w kolorze złotego dębu, wyprodukowanych i zamontowanych w 2011 roku. Profil umożliwił instalację efektywnego pakietu trzyszybowego o grubości 42mm z ciepłymi ramkami dystansowymi w kolorze brązowym i uszczelkami listew przyszybowych w eleganckim czarnym odcieniu.

Usługa objęła także wymianę uszczelek przylgowych ramy oraz skrzydła, jak również regulację oraz smarowanie mechanizmów – dzięki tym działaniom właściciel może być spokojny o pełne wykorzystanie parametrów termicznych i akustycznych swoich odnowionych okien.

Całość prac serwisowych wykonano w zaledwie 6 godzin. Efekty? Cieplejsze szyby o ponad 40%!