Odnowa Okna w kolejnym domu jednorodzinnym

Odnowa Okna Świerklany

Pierwsze 2 miesiące obecności na rynku serwisu OdnowaOkna.pl powstałego w ramach Saint-Gobain Solutions Polska to przede wszystkim szereg działań umożliwiających dotarcie do świadomości potencjalnych klientów i wypromowaniu nowej usługi, ale też i pierwsze sukcesy w postaci trzech udanych realizacji.

Jeden z pierwszych projektów dotyczył domu z 2006 roku, którego właściciel poszukiwał skutecznego rozwiązania na maksymalne zmniejszenie kosztów ogrzewania. Zainstalowane wcześniej panele fotowoltaiczne i pompa ciepła stworzyły solidne fundamenty, ale okna wymagały uwagi.

Początkowym etapem realizacji usługi – po wstępnych „przymiarkach” do usługi za pomocą konfiguratora – była wizyta pomiarowa mająca na celu dokładne określenie zakresu usługi, potrzebnych działań, narzędzi i materiałów. Za pomocą konfiguratora na stronie OdnowaOkna.pl możemy oszacować koszt usługi, podając kilka podstawowych informacji, jak liczba i powierzchna okien czy ich orientacyjny wiek.

Zaczęliśmy od gruntownej analizy. Budynek, otoczony zielenią, z dziewięcioma jednoskrzydłowymi oknami, stał się idealnym kandydatem do usprawnienia termiki 9 białych jednoskrzydłowych okien. Okna, choć w dobrym stanie, potrzebowały nowego życia – instalacji pakietu trzyszybowego Ciepło OdNowa o grubości 40mm wyposażonego w ciepłe ramki dystansowe oraz nowe uszczelki listew przyszybowych.

Cały proces serwisu – w tym Regulacja oraz smarowanie mechanizmów – zajął zaledwie 4 godziny.